DZIAŁ SPRZEDAŻY

 

Jowita Zajler
doradca ds. sprzedaży 

tel. kom.: +48 513 615 500
tel./fax:  +48 94 71 36 360
e-mail: j.zajler@abades.pl 

Joanna Sadownik
doradca ds. sprzedaży

tel.kom.: + 48 538 573 032
tel./fax: 94 71 36 360
e-mail: j.sadownik@abades.pl

Monika Rupnik
doradca ds. sprzedaży

tel.kom.: + 48 504 144 379
tel./fax: 94 71 36 360
e-mail: m.rupnik@abades.pl

Olga Lech-Sowińska
kierownik ds. sprzedaży 

tel. kom.: +48 512 468 261
tel./fax:  +48 94 71 36 360
e-mail: o.lech-sowinska@abades.pl 

DZIAŁ TECHNICZNY

 

Maciej Stachowiak
koordynator ds. technicznych

tel.kom.: +48 506 517 626
e-mail: m.stachowiak@abades.pl

Krzysztof Kasprzak
koordynator ds. technicznych

 tel.kom.: +48 668 924 097
e-mail: k.kasprzak@abades.pl

Piotr Sakowicz
koordynator ds. technicznych

 tel.kom.: +48 538 574 071
e-mail: p.sakowicz@abades.pl

Filip Skweres
kierownik ds. technicznych

tel. kom.: +48 793 770 608
e-mail: f.skweres@abades.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zgody marketingowe

11 + 12 =

Nieruchomości

                          w najlepszych lokalizacjach

BIURO SPRZEDAŻY
ul. Mazowiecka 4A/1
78-100 Kołobrzeg
tel. 505 097 700
sprzedaz@abades.pl 
www.abades.pl

;