DZIAŁ SPRZEDAŻY

 

Jowita Zajler
doradca ds. sprzedaży 
Polanki Aqua

tel. kom.: +48 513 615 500
tel./fax:  +48 94 71 36 360
e-mail: j.zajler@abades.pl

Anna Matuk
doradca ds. sprzedaży
Mazowiecka Park

tel.kom.: + 48 798 337 555
tel./fax: 94 71 36 360
e-mail: a.matuk@abades.pl

Joanna Sadownik
doradca ds. sprzedaży
Mazowiecka Park

tel.kom.: + 48 538 573 032
tel./fax: 94 71 36 360
e-mail: j.sadownik@abades.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

 

Filip Skweres
kierownik ds. technicznych

tel. kom.: +48 793 770 608
e-mail: f.skweres@abades.pl

Krzysztof Kasprzak
koordynator ds. technicznych

 tel.kom.: +48 668 924 097
e-mail: k.kasprzak@abades.pl

DZIAŁ KSIĘGOWY

 

Tomasz Rakowicz

tel. kom.: +48 94 35 11 539
e-mail: biuro@abades.pl

BIURO WYNAJMU POLANKI AQUA APARTMENTS

 

Marzena Malina
project manager

tel.kom.: + 48 504 458 148
tel./fax: +48 94 71 36 267
e-mail: m.malina@abades.pl
www.aquapolanki.pl

Magdalena Stempień
specjalista ds. obsługi klienta

tel.kom.: +48 504 144 379
tel./fax: +48 94 71 36 267
e-mail: polankiaqua@abades.pl
www.aquapolanki.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zgody marketingowe

14 + 14 =

Nieruchomości

                          w najlepszych lokalizacjach

BIURO SPRZEDAŻY
ul. Mazowiecka 4A/1
78-100 Kołobrzeg
tel. 505 097 700
sprzedaz@abades.pl 
www.abades.pl

;