505 097 700 sprzedaz@abades.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

 

Jowita Zajler
doradca ds. sprzedaży 

tel. kom.: +48 513 615 500
tel./fax:  +48 94 71 36 360
e-mail: j.zajler@abades.pl 

Joanna Sadownik
doradca ds. sprzedaży

tel.kom.: + 48 538 573 032
tel./fax: 94 71 36 360
e-mail: j.sadownik@abades.pl

Michał Kulesza
doradca ds. sprzedaży

tel.kom.: + 48 798 337 555
tel./fax: 94 71 36 360
e-mail: m.kulesza@abades.pl 

Olga Lech-Sowińska
kierownik ds. sprzedaży 

tel. kom.: +48 512 468 261
tel./fax:  +48 94 71 36 360
e-mail: o.lech-sowinska@abades.pl 

DZIAŁ TECHNICZNY

 

Maciej Stachowiak
koordynator ds. technicznych

tel.kom.: +48 506 517 626
tel./fax: +48 94 71 36 362
e-mail: m.stachowiak@abades.pl

Roland Mleczko
koordynator ds. technicznych

 tel.kom.: +48 500 161 697
tel./fax: +48 94 71 36 362
e-mail: r.mleczko@abades.pl

Filip Skweres
kierownik ds. technicznych

tel. kom.: +48 793 770 608
tel./fax:  +48 94 71 36 362
e-mail: f.skweres@abades.pl

BIURO SPRZEDAŻY

 

Nadmorskie Tarasy


 ul. Towarowa 14
78-100 Kołobrzeg
tel.kom.: +48 505 097 700
tel./fax: +48 94 71 36 360

 Zapraszamy:
pon – pt 8:00 – 16:00
sobota 9:00 – 14:00

NIP: 671-182-78-43
KRS: 0000706601

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zgody marketingowe

4 + 2 =

Nieruchomości

                          w najlepszych lokalizacjach

BIURO SPRZEDAŻY
ul. Towarowa 14/5E
78-100 Kołobrzeg
tel. 505 097 700
sprzedaz@abades.pl 
www.abades.pl
;